Ana sayfa

Zheng Zhou Briantex Co.,ltd

Şirket profili
Zhengzhou briantex co., Ltd.

 

2003 yılında kurulan Zhengzhou Briantex Co., Ltd. özellikle ihracat için çeşitli ev tekstili ürünlerine odaklanan bir üreticidir.
Başlıca ürünlerimiz ev tekstili, bebek eşyaları ve giysilerdir. Daha spesifik olarak, masa örtüleri, mutfak peçeteleri, banyo havluları, bornozlar, yüz havluları, PVC paspaslar, bebek şalları, bebek bezleri, bebek lastik pantolonları, PVC pantolonlar, bebek kıyafetleri pantolonları, örme gömlekler, diğer ilgili ürünlerden kum altlarına ayrılabilir. ürünleri Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, İspanya, Japonya, Danimarka, Batı Avrupa, Orta Doğu, Güney Amerika ve Afrika’ya ihraç etti.
"Önce kalite, Kredi her şeyden önce" tutarlı prensibimizdir ve "yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel satış sonrası hizmetler" tutarlı takibimizdir. Birlikte bir plan çizmek için eski ve yeni müşterilerle işbirliği yapmayı içtenlikle bekliyoruz.

Şirketimiz

Bizim showroom

    

fabrikamız

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Aldi, mothercare, toysrus, premaman, Pep & co, mofa .. vb dahil olmak üzere dünyanın her yerinden müşterilerimiz var. Davetimiz, şirketimizi ve iş görüşmesi için fabrikaları ziyaret etmek için dünyanın her yerinden müşterilere sıcak bir şekilde açığız.

Zheng Zhou Briantex Co.,ltd Zheng Zhou Briantex Co.,ltd Zheng Zhou Briantex Co.,ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Şirket ticaret

Markalar : Briantex, Carter'ın bebeği, bebek keşif, mutlu fil .......

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 10000000-30000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 90% - 100%